Jízdní řády - autobus, vlak

Mimořádné spoje na Den ZK ZDARMA

AUTOBUS
Kroměříž - Zlín

Tam:
Kroměříž, aut.nádr., st. 7
9:00
Hulín, nám.
9:07
Holešov, žel.st., st. 5
9:20
Fryšták, nám.
9:40
Zlín, aut.nádr.
9:50
Zpět:
Zlín, aut.nádr.
16:10
Fryšták, nám.
16:20
Holešov, žel.st., st. 5
16:40
Hulín, nám.
16:53
Kroměříž, aut.nádr., st. 7
17:00

VLAK
Uherský Brod - Zlín střed

Tam (Sp 95842):
Uherský Brod
9:14
Havřice
9:17
Hradčovice
9:21
Popovice u UH
9:25
Vésky
9:28
Kunovice
9:31
Uherské Hradiště
9:34 - 9:42
Staré Město u UH
9:48 - 9:50
Otrokovice
10:05 - 10:10
Zlín střed
10:24
Zpět (Os 95844):
Zlín střed
16:05
Otrokovice
16:17 - 16:24
Staré Město u UH
16:40 - 16:43
Uherské Hradiště
16:49 - 16:51
Kunovice
16:54
Vésky
16:57
Popovice u UH
17:00
Hradčovice
17:03 - 17:14
Havřice
17:19
Uherský Brod
17:22





AUTOBUS
Vsetín - Zlín

Tam:
Vsetín, aut.nádr., st. 18
9:00
Vsetín, Rokytnice
9:03
Vsetín, Rokytnice, hor.zast.
9:04
Lhota u Vsetína,Dolansko
9:08
Lhota u Vsetína
9:10
Liptál, střed
9:15
Jasenná, horní zast.
9:19
Jasenná, dolní zast.
9:21
Lutonina
9:24
Vizovice, náměstí
9:28
Zádveřice-Raková, Zádveřice
9:32
Lípa
9:35
Želechovice n.Dřev., škola
9:37
Želechovice n.Dřev., křiž.
9:39
Zlín, aut.nádr.
9:55
Zpět:
Zlín, aut.nádr.
16:00
Želechovice n.Dřev., křiž.
16:15
Želechovice n.Dřev., škola
16:17
Lípa
16:19
Zádveřice-Raková, Zádveřice
16:22
Vizovice, náměstí
16:26
Lutonina
16:30
Jasenná, dolní zast.
16:33
Jasenná, horní zast.
16:35
Liptál, střed
16:39
Lhota u Vsetína
16:44
Lhota u Vsetína, Dolansko
16:46
Vsetín, Rokytnice, hor. zast.
16:50
Vsetín, Rokytnice
16:51
Vsetín, aut.nádr., st. 18
16:55

AUTOBUS
Uherské Hradiště - Zlín

Tam:
Uherské Hradiště, AN, st. 16
9:00
Mařatice, Mesit
9:05
Jarošov, pivovar
9:08
Kněžpole
9:12
Mistřice,rozcestí 
9:14
Bílovice, st.č.1
9:20
Březolupy, zámek
9:25
Šarovy
9:30
Bohuslavice u Zlína, křiž.
9:35
Březnice, křiž.
9:40
Zlín, aut. nádr.
9:50


Zpět:
Zlín, aut,nádr., st. 21
16:10
Březnice, křiž.
16:20
Bohuslavice u Zlína, křiž.
16:25
Šarovy
16:30
Březolupy, zámek
16:35
Bílovice, st.č.1
16:40
Mistřice, rozcestí
16:43
Kněžpole
16:45
Jarošov, pivovar
16:50
Mařatice, Mesit
16:55
Uherské Hradiště, aut.nádr.
17:00

Kontakt

577 043 165
lenka.sedlakova@kr-zlinsky.cz
(c) 2021 Zlínský kraj
envelopephone-handsetmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram