Ochutnejte kraj všemi smysly

22. 9. 20189:00 – 22:00

Program

BUDOVA 21 – BAŤŮV MRAKODRAP

Výstavy 09:00 - 20:00
Otevřená kavárna na terase v 16. etáži 09:00 - 20:00
Projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou – v pravidelných intervalech 09:00 - 11:00
Pozorování Slunce z terasy 21. budovy – Hvězdárna Vsetín 10:00 - 15:00
Pohádkové čtení ve výtahu s Michaelou Veteškovou 11:00 - 12:00
Projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou – v pravidelných intervalech 12:00 - 16:00
09:00 22:00

PLATFORMA 14|15 BAŤOVA INSTITUTU - PÓDIUM

Vystoupení mažoretkových skupin 9:00 - 9:45
Tomáš Kočko ft Orhestr 15:00 - 16:00 Více
Thom Artway (s kapelou) 17:30 - 18:30 Více
Hradišťan s Jiřím Pavlicou 20:45 - 21:45 Více
ZUŠ, Folklórní soubory 10:00 - 13:30
Hudební program 16:30 - 20:00
Videomapping 21:45
Zahájení hejtmanem ZK 10:00
Předání ocenění Perla Zlínska 2018 14:00
REFLEXY 19:00 - 20:00
Vystoupení mažoretkových skupin 9:00 - 9:45
Zahájení hejtmanem ZK 10:00
ZUŠ, Folklórní soubory 10:00 - 13:30
Předání ocenění Perla Zlínska 2018 14:00
Tomáš Kočko ft Orhestr 15:00 - 16:00
Hudební program 16:30-20:00
REFLEXY 19:00 - 20:00
Hradišťan s Jiřím Pavlicou 20:45 - 21:45
Hra Světel 21:45
9:00 22:00

PLATFORMA 14|15 BAŤOVA INSTITUTU

Nejlepší potravinářské výrobky Perly Zlínska 2017, Regionální potravina a další regionální výrobci 9:00 - 18:00
Další regionální stánky 9:00 - 18:00 Více
Prezentace oceněných výrobců Mistr tradiční rukodělné výroby ZK (vč. výstavy)
a Nositelé tradice lidových řemesel ocenění ministrem kultury ČR 9:00 - 18:00Foyer 15. budovy
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně 10:00 - 18:00 Zlevněné vstupné14.budova Více
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně 10:00 - 18:00 Zlevněné vstupné14.budova Více
Kampaň „JEDU NA DŘEŇ“ – odběr krve do registru dárců kostní dřeně 11:00 - 18:00
Malování na obličej 11:00 - 18:00
Prezentace oceněných výrobců Mistr tradiční rukodělné výroby ZK (vč. výstavy)
a Nositelé tradice lidových řemesel ocenění ministrem kultury ČR 9:00 - 18:00Foyer 15. budovy
9:00 22:00

Parkoviště CREAM

BESIP – dopravní hřiště a aktivity pro děti
Více
Farmářská stezka a festival řemesel pro děti
Více
Prezentace středních škol Zlínského kraje
Více
Prezentace vinařů Zlínského kraje
Prezentace včelích produktů, workshopy a pozorovací úl - Český svaz včelařů, z.s., okresní organizace Zlín
Myslivecké spolky
Více
Moravský rybářský svaz, z.s. a Český rybářský svaz, z.s.
Více
Zemědělská technika moderní i historická
Občerstvení – regionální pochutiny, místní pivovary, rybí speciality, zvěřinový guláš
Soutěže
Více
Fotokoutek
13:00 - 18:00

Ulice Vavrečkova

Ukázky integrovaného záchranného systému – hasiči, policie, záchranná služba 10:00 - 16:00
Projížďky v kočáru s koňmi – Zemský hřebčinec Tlumačov 10:00 - 18:00 Více
10:00 22:00

Doprovodný program v kraji

Jízda Historického speciálního vlaku s parní lokomotivou Šlechtična

Pořadatel:

Partneři:

Partnerská města:

partner
partner
partner
partner

Webdesign by REKLAMNÍ INŽENÝŘI