Ochutnejte kraj všemi smysly

21.9.2019  9:00 – 22:00

BUDOVA 21 – BAŤŮV MRAKODRAP

Výstavy
Stavba roku Zlínského kraje – 2. etáž
Vesnice roku Zlínského kraje – 16. etáž
09:00 - 20:00
Otevřená kavárna na terase v 16. etáži 09:00 - 20:00
Projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou – v pravidelných intervalech 09:00 - 11:00
Pozorování Slunce z terasy 21. budovy – Hvězdárna Vsetín 10:00 - 15:00
Projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou – v pravidelných intervalech 13:00 - 15:00
09:00 22:00

14|15 BAŤŮV INSTITUT A PLATFORMA

Ochutnávka a prodej nejlepších potravinářských výrobků Perla Zlínska 2018, Regionální potravina a další regionální výrobci 09:00 - 18:00
Další regionální stánky 09:00 - 18:00
Výstava oceněných výrobců Mistr tradiční rukodělné výroby ZK 09:00 - 18:00
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně (14. budova) 10:00 - 18:00
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně (14. budova) 10:00 - 18:00
Malování na obličej 11:00 - 18:00
09:00 22:00

PROGRAM NA PÓDIU (platforma 14|15 BAŤOVA INSTITUTU)

Vystoupení mažoretkových skupin 09:10 - 09:40
Zvonky dobré zprávy – Hudební soubor z Kateřinic a Ratiboře 09:45 - 10:00
Přivítání hostů hejtmanem ZK panem JIŘÍM ČUNKEM a slavnostní zahájení 10:00 - 10:10
Základní umělecké školy Zlínského kraje 10:10 - 11:00
Předání ocenění Regionální potravina Zlínského kraje 11:00 - 11:45
kapela Foxy Hunters 12:15 - 13:00
Předání ocenění Perla Zlínska Zlínského kraje 13:30 - 14:15
kapela DOCELA z Alcedo 14:45 - 15:30
Mistři řemesla Zlínského kraje 2019 – Nositelé tradice lidových řemesel ocenění ministrem kultury ČR 15:30 - 15:45
kapela Mirečkovi Sekeráše 16:00 - 17:00
skupina VOISING 17:30 - 18:15
kapela ARGEMA 18:45 - 20:00
kapela AG FLEK 20:45 - 21:45
Videomapping – studentská projekce 21:45 - 22:00
09:00 22:00

Parkoviště CREAM

Farmářská stezka a festival řemesel pro děti
Více
BESIP – dopravní hřiště a aktivity pro děti
Více
Prezentace středních škol Zlínského kraje
Více
Prezentace vinařů Zlínského kraje
Prezentace včelařů a včelařských kroužků, pozorovací úl
Myslivecké spolky
Více
Moravský rybářský svaz, z.s. a Český rybářský svaz, z.s.
Více
Výstava drobného zvířectva (slepice, králíci, holubi)
Zemědělská technika stará i moderní
Občerstvení – regionální pochutiny, místní pivovary, rybí speciality, zvěřinový guláš
Fotokoutek
13:00 - 18:00
Zažijte jízdu s traktory na dálkové ovládání na překážkové dráze. Vyzkoušejte si jízdu s traktorem, ale i zručnost v couvání s vlečkou.

Ulice Vavrečkova

Ukázky integrovaného záchranného systému – hasiči, policie, záchranná služba 11:00 - 16:00
Kampaň „JEDU NA DŘEŇ“ – odběr krve do registru dárců kostní dřeně 11:00 - 18:00
Projížďky v kočáru s koňmi – Zemský hřebčinec Tlumačov 10:00 - 18:00 Více
10:00 22:00

Partneři

Pořadatel:

Partneři:

partner

partner

partner

partner

partner

Partnerská města:

partner

partner

partner

partner