Ochutnejte kraj všemi smysly

21.9.2019  9:00 – 22:00

BUDOVA 21 – BAŤŮV MRAKODRAP

Výstavy
Stavba roku Zlínského kraje – 2. etáž
Vesnice roku Zlínského kraje – 16. etáž
09:00 - 20:00
Otevřená kavárna na terase v 16. etáži 09:00 - 20:00
Bronzový model města Zlína, Dalekohledy 09:00 - 20:00
Projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou – v pravidelných intervalech Jízdenky budou vytištěny s určením času tak, aby nevznikala řada.
Výtah je pro max. 13 osob + řidič. Výdej jízdenek od 8:45 do vydání všech jízdenek.
09:00 - 11:00
Pozorování Slunce z terasy 21. budovy – Hvězdárna Vsetín 10:00 - 15:00
Projížďky pojízdnou Baťovou pracovnou – v pravidelných intervalech 13:00 - 15:00
09:00 22:00

14|15 BAŤŮV INSTITUT A PLATFORMA

Ochutnávka a prodej nejlepších potravinářských výrobků Perla Zlínska 2018, Regionální potravina a další regionální výrobci 09:00 - 18:00
Další regionální stánky Více 09:00 - 18:00
Výstava oceněných výrobců Mistr tradiční rukodělné výroby ZK 09:00 - 18:00
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně (14. budova) Jednotné vstupné ve výši 50Kč do všech expozic galerie i muzea 10:00 - 18:00
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně (14. budova) Jednotné vstupné ve výši 50Kč do všech expozic galerie i muzea 10:00 - 18:00
Malování na obličej a výroba placek pro děti 11:00 - 17:00
09:00 22:00

PROGRAM NA PÓDIU (platforma 14|15 BAŤOVA INSTITUTU)

Vystoupení mažoretek (TS Mědílkovi Zlín)
a úvodní průvod s Dechovým orchestrem mladých Zlín 09:10 - 09:35
Zvonky dobré zprávy – Hudební soubor z Kateřinic a Ratiboře
Více 09:45 - 10:00
Přivítání hostů hejtmanem ZK panem JIŘÍM ČUNKEM a slavnostní zahájení 10:00 - 10:10
Základní umělecké školy Zlínského kraje
Hudební skupina MUSICAL FEVER a Z?Z! Band ZUŠ Zlín 10:10 - 11:00
Předání ocenění Regionální potravina Zlínského kraje 11:00 - 11:45
kapela Foxy Hunters
Více 12:15 - 13:00
Předání ocenění Perla Zlínska Zlínského kraje 13:30 - 14:15
kapela DOCELA
Více 14:45 - 15:30
Mistři řemesla Zlínského kraje 2019 – Nositelé tradice lidových řemesel ocenění ministrem kultury ČR 15:30 - 15:45
kapela Mirečkovi Sekerášé 16:00 - 17:00
skupina FOR YOU
Více 17:30 - 18:15
kapela ARGEMA
Více 18:45 - 20:00
kapela AG FLEK
Více 20:45 - 21:45
Videomapping – studentská projekce 21:45 - 22:00
09:00 22:00

Parkoviště CREAM

Farmářská stezka a festival řemesel pro děti
Více
BESIP – dopravní hřiště a aktivity pro děti
Více
Prezentace středních škol Zlínského kraje
Více
Prezentace vinařů Zlínského kraje
Více
Prezentace včelařů a včelařských kroužků, pozorovací úl
Myslivecké spolky
Více
Moravský rybářský svaz, z.s.
Více
Výstava drobného zvířectva (slepice, králíci, holubi)
Zemědělská technika stará i moderní
Občerstvení – regionální pochutiny, místní pivovary, rybí speciality, zvěřinový guláš
Fotokoutek
13:00 - 18:00
Zažijte jízdu s traktory na dálkové ovládání na překážkové dráze. Vyzkoušejte si jízdu s traktorem, ale i zručnost v couvání s vlečkou.
Aktivity k životnímu prostředí a třídění odpadu (ASEKOL a EKOKOM)
Více

PROGRAM NA PÓDIU na parkovišti cream

Zahájení 9:00 – 9:15
VOŠ potravinářská a SPŠ mlékárenská Kroměříž
  • rychlá výroba mozzarely
  • výroba bonbonů
  • příprava mikroskopických preparátů, barvení a mikroskopování s výstupem na plátno
9:15 – 9:45
Střední škola Baltaci Zlín, s.r.o.
  • kuchařská show
  • informační technologie
10:15 – 10:45
Střední odborná škola Otrokovice
  • chemické pokusy
11:00 – 11:30
Střední škola průmyslová, hotelová
a zdravotnická Uherské Hradiště
  • barmanská show (flairové vystoupení a ukázka zakuřovaných
    nápojů v podání havajských tanečnic
11:45 – 12:00
Střední odborná škola J. Sousedíka Vsetín
  • dozdobení dortu
  • finger food
12:15 – 12:45
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
  • prezentace pokrmu kuchařem
  • finger food
13:00 – 13:30
Střední odborné učiliště Uherský Brod
  • výcvik psů (vedle pódia)
13:30 – 13:45
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
  • flairové vystoupení vč. míchání nápoje
14:00 – 14:30
Střední škola Baltaci Zlín, s.r.o.
  • kuchařská show
  • nformační technologie
14:45 – 15:15
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
  • barmanská show (flairové vystoupení a ukázka
    zakuřovaných nápojů v podání havajských tanečnic)
15:30 – 15:45
Střední odborná škola J. Sousedíka Vsetíně
  • dozdobení dortu
  • finger food
16:00 – 16:30
Střední odborná škola Otrokovice
  • chemické pokusy
16:45 – 17:15
09:00 17:15

Ulice Vavrečkova

Projížďky v kočáru s koňmi – Zemský hřebčinec Tlumačov 10:00 - 18:00 Více
Ukázky integrovaného záchranného systému – hasiči,
policie, záchranná služba 11:00 - 16:00
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky 11:00 - 16:00 Více
Krajské vojenské velitelství Zlín
11:00 - 18:00 Více
Kampaň „JEDU NA DŘEŇ“ – odběr krve do registru dárců kostní dřeně 11:00 - 18:00 Více
10:00 22:00

Partneři

Pořadatel:

Partneři:

partner

partner

partner

partner

partner

Partnerská města:

partner

partner

partner

partner