Ochutnávka a prodej nejlepších potravinářských výrobků Perla Zlínska 2020, Regionální potravina a další regionální výrobci

Kde: PLATFORMA 14|15 BAŤOVA INSTITUTU

Kdy: 09:00 – 18:00

  • REGIONÁLNÍ POTRAVINA ZLÍNSKÉHO KRAJE – PŘEDÁNÍ OCENĚNÍ 
  1. MASNÉ VÝROBKY TEPELNĚ OPRACOVANÉ
    Uzený bok po domácku, Sanytrák s.r.o.
  2. MASNÉ VÝROBKY TRVANLIVÉ, TEPELNĚ NEOPRACOVANÉ, KONZERVY A POLOKONZERVY
    Nevyhlášeno
  3. SÝRY VČETNĚ TVAROHU
    GABRIN – zrající kozí sýr pod ušlechtilou plísní, ZERLINA s.r.o.
  4. MLÉČNÉ VÝROBKY OSTATNÍ
    BIO Jogurtové mléko borůvka, JAVORNÍK – CZ s.r.o.
  5. PEKAŘSKÉ VÝROBKY VČETNĚ TĚSTOVIN
    Slaninový rohlík, Ing. Josef Otépka
  6. CUKRÁŘSKÉ VÝROBKY VČETNĚ CUKROVINEK
    Zámecký zákusek, chateau.catering,s.r.o.
  7. ALKOHOLICKÉ A NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE (s výjimkou vína z hroznu révy vinné)
    Medovina speciál z dubového sudu, Včelařství Třasoňovi, s.r.o.
  8. OVOCE A ZELENINA V ČERSTVÉ NEBO ZPRACOVANÉ FORMĚ
    Višně s rumem, Renata Zezulková
  9. OSTATNÍ
    Zlaté jablíčko Jablečný ocet, Mgr. Evžen Uher
  • PERLA ZLÍNSKA 2020 – PŘEDÁNÍ OCENĚNÍ 
  1. MASNÉ VÝROBKY TEPELNĚ OPRACOVANÉ, TRVANLIVÉ A OSTATNÍ MASNÉ VÝROBKY VČETNĚ POLOTOVARŮ
    Vítězné výrobky:
    Valašská klobása – Ritter a syn s.r.o.
    Radhošťská klobása – Milan Žabčík
    Anglická slanina – Ing. Petra Zbořilová
  2. VÝROBKY Z OVČÍHO MLÉKA A SKOPOVÉHO MASA (zahrnuje maso ovčí, jehněčí)
    Vítězný výrobek:
    Nehodnoceno
  3. MLÉKO, MLÉČNÉ VÝROBKY A SÝRY VČETNĚ TVAROHŮ A VÝROBKŮ Z NICH
    Vítězné výrobky:
    BIO Plnotučný zákys – Javorník – CZ s.r.o.
    VALENCAY BIO – kozí sýr – Martina Tomšíčková
  4. PEKAŘSKÉ A CUKRÁŘSKÉ VÝROBKY VČETNĚ CUKROVINEK
    Vítězné výrobky:
    Levandulové sušenky – Radek Přikryl
    Chléb cibulový – Radek Císař
    Karamelový řez – Agrodružstvo Roštění
  5. MED
    Vítězný výrobek:
    Med medovicový – Marcel Třasoň
    Maliny v medu – Ing. Pavel Buřinský
  6. NÁPOJE ALKOHOLICKÉ A NEALKOHOLICKÉ
    Vítězné výrobky:
    Jarošovská IPA – Jarošovský pivovar s.r.o.
    Hoštětínský mošt jablko-višeň – Moštárna Hoštětín s.r.o.
    Pivo Zlínský švec světlý ležák – Pivovar Malenovice s.r.o.        
    Pivo originál 1927 – Pivovar Záhlinice (Raven Trading)
    Vraník republika – Pivovar Vraník
  7. OVOCE A ZELENINA V ČERSTVÉ NEBO ZPRACOVANÉ FORMĚ
    Vítězný výrobek:
    Švestková povidla – Jiří Netopil
  8. OSTATNÍ POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBKY (zahrnuje ostatní výrobky, které nebylo možno zařadit do shora uvedených kategorií)
    Vítězné výrobky:
    Bylinný čaj – Valašské léto – Zuzana Fryzelková